KONST / Litografier / Färglitografi 7884204
*
nr 788 4204
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi , Bert Håge Häverö (f. 1932), Blidösund, 188/450, motivets mått: 40x53
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 oktober 2012
kl 18:29:30
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/10 23:06:15
1
Vinnande bud
29/10 12:36:28
2
700 kr
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Läs mer om Bert HÃ¥ge Häverö
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bert håge häverö blidösund färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad skärgårdsmotiv vatten vaxholmsbåt vaxholmsbåtar waxholm waxholmsbåt waxholmsbåtar
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:28
-
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:54
-
6113 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:15
*
Bert Håge Häverö
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Läs mer om Bert HÃ¥ge Häverö
nr 788 4204
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi , Bert Håge Häverö (f. 1932), Blidösund, 188/450, motivets mått: 40x53
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 oktober 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/10 23:06:15 | 1 | Vinnande bud |
29/10 12:36:28 | 2 | 700 kr |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Bert Håge Häverö
Bert HÃ¥ge Häverö, svensk mÃ¥lare född 1932, död 2014.Läs mer om Bert HÃ¥ge Häverö
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bert håge häverö blidösund färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad skärgårdsmotiv vatten vaxholmsbåt vaxholmsbåtar waxholm waxholmsbåt waxholmsbåtar
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:36 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:28 -
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:54 -
6113 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:15